Naše úspěchy

Výtvarná soutěž
Naše škola se zúčastnila výtvarné soutěže s názvem Strašidla, skřítci, čarodějnice pro 1. a 2. ročník, kterou vyhlásila Městská knihovna Přeštice. Soutěže se zúčastnilo 6 škol, 70 prvňáčků a druháčků.
Na slavnostní předání ocenění, které proběhlo 17. dubna byla pozvána Vendulka Rousová, která vytvořila dílo Dům kouzel. Vendulce gratulujeme a všem dětem z 1. a 2. ročníku děkujeme za účast. Všechny práce jsou ke shlédnutí v rubrice naše práce.

Pavla Štěpánková

Výtvarná soutěž
V rámci 15. výročí mezinárodního filmového festivalu pro děti a mladé publikum Juniorfest jsme se s žáky 3. – 5. ročníku ZŠ zúčastnili výtvarné soutěže na téma „KAŠTÁNEK NA JUNIORFESTU“.
Na slavnostní vyhlášení, které se konalo 6. 11. 2022, byla pozvaná Ludmila Staňková, která se umístila v rámci své kategorie. Tímto Lidušce gratulujeme k výhře a ostatním výtvarníkům děkujeme za účast v této soutěži. Všechny práce budou vystavené ve škole, nebo se na ně můžete podívat ZDE.

Jana Štychová

Krásný den,
celkem 14 003 dětí, 565 zaregistrovaných týmů z 260 měst!
Taková je “statistika” letošního pátého ročníků #jsemlaskavec 2021 a my vám a všem dětem, žákům i studentům z celého srdce moc děkujeme.
Dojímají nás vaše e-maily, kde píšete, komu a jak jste se rozhodli pomáhat. Většina z vás má chuť v laskavých skutcích pokračovat i nadále a to nás hřeje u srdce. Šířit laskavost je pro nás posláním a vidět, že se to skutečně daří, je zároveň největší odměnou.
Vyřiďte prosím slova díků všem – malým i velkým laskavcům – a jako malou odměnu posíláme v příloze diplom.
Přejeme vše dobré a ještě jednou velké díky za to, že nám pomáháte naplňovat motto: Svět je hezčí, když si lidé pomáhají.

Tým Nadace KJ

Výtvarná soutěž
Na podzim tohoto roku vyhlásila Městská knihovna v Přešticích výtvarnou soutěž pro mateřské školy na téma „ Můj oblíbený večerníček“. Do této soutěže se také zapojily děti z naší mateřské školy: Anička Benešová, Ellinka Zieglerová, Toník Cibulka, Jasmínka Jeníčková a Deniska Kreuzmanová. Radostné překvapení pro nás bylo, když nám paní knihovnice Mgr. Jindřiška Červená oznámila, že Ellinka Zieglerová se v této soutěži umístila na krásném prvním místě. 
Tímto Ellince gratulujeme k vítězství a všem ostatním malým výtvarníkům děkujeme za účast v této soutěži. Všechny práce jsou vystaveny v Městské knihovně v Přešticích v oddělení pro dospělé čtenáře, kde si je do 31. 1. 2020 můžete prohlédnout. 

Dana Řihošková

Gratulace!
KKC Přeštice ve spolupráci se Školní družinou ZŠ Josefa Hlávky Přeštice vyhlásilo výtvarnou soutěž na téma „Moje nejoblíbenější zvířátko“. Do této soutěže se zapojily děti z naší mateřské školy: Deniska Kreuzmanová, Markétka Loudová, Anička Benešová, Hyneček Krejčí a Štěpánek Bäuml. Všem malým výtvarníkům děkujeme za reprezentaci naší mateřské školy a za krásné 2. místo gratulujeme Hynečkovi.

Dana Řihošková