naše obec

menu

úvodní stránka
historie školy
současnost školy
kontakty
zaměstnanci
základní škola
mateřská škola
školní družina
informace pro rodiče
partnerská škola
pomáháme druhým
naše úspěchy
ZŠ - naše práce
MŠ - naše práce
ŠD - naše práce
dokumenty
ke stažení
registr oznámení
napište nám
autor stránek

partnerská škola

pro školy

Pro školy

pro školy
 

mateřská škola


Děkujeme rodičům, že s námi tvořili

Drakiáda
Ve čtvrtek 18. 10. 2018 proběhl další ročník Drakiády, který se konal opět na kopci Hůrka 
v Horšicích. Sluníčko svítilo, ale vítr s námi laškoval. Děti a rodiče to však neodradilo a zkoušeli poslat ten svůj drak až do oblak. Děkujeme všem zúčastněným, že si přišli s námi užít jedno krásné podzimní odpoledne. 

Dana Řihošková

Sběr kaštanů
Jako každý rok i letos jsme sbírali kaštany a žaludy, které jsme společně se žáky základní školy odnesli zvířátkům do lesa. Musím říci, že všichni se hodně činili, proto všem patří velká pochvala. Plody, které nám zůstaly ve školce, jsme zavezli myslivcům. 

Dana Řihošková

V korunách stromů
V úterý 2. 10. 2018 nás navštívilo divadélko Letadlo se svým představením V korunách stromů – Podzim. Jak už sám název napovídá, byl to příběh o právě vládnoucím ročním období. Děti měly možnost zopakovat si znaky podzimu. Povídaly si o změnách v přírodě, soutěžily ve sběru hub, pouštěly draky a loučily se s vlaštovkami. To vše za doprovodu melodických písní. I když se nám, pedagogům, zdál projev herců poněkud slabší, naši malí diváci byli rádi, že se na malou chvíli mohli stát herci a zapojit se do děje celého představení. 

Dana Řihošková

Letošní školní rok 2018/19 zahájíme v celkovém počtu 24 dětí. Přivítáme 12 nováčků. Budeme pracovat podle Třídního vzdělávacího programu s názvem „Barevným klíčem otevíráme svět“. Barvy do dětského světa neodmyslitelně patří. Provázejí nás celým životem a jsou všude kolem nás. Pomocí barevných klíčů budeme otevírat svět v různých ročních obdobích. Budeme vnímat rozmanitost a pestrost živé i neživé přírody a objevovat celý barevný svět.

Na všechny se už moc těšíme.

Jarka a Dana 

EU peníze školám

to jsme my

to jsme my

jídelníček

nové fotografie

základní škola

mateřská škola

školní družina